Archiwum

wygrana w konkursie
Makijaż, Metamorfozy, Wydarzenia

Wygrałam pierwszą edycję konkursu Oriflame na najlepszy makijaż instruktażowy:)

 

 Obejrzyj filmik>>

 

 

konkurs

Recenza wernisażu
Relacje

24 września w Gdańskiej cafe Szafa odbyła się impreza zapoczątkowująca serię imprez zwanych "Latający Koktajl" organizowanych przez kolektyw sztuki modzaba.pl. Jednym ze składników koktajlu byłam ja czyli wernisaż moich prac:).

Oto fragment recenzji, który pojawił się na stronie portalu Mudzaba:


"(...)Dużym zainteresowaniem cieszył się wernisaż fotografii Olimpii Goździewicz. Zdjęcia artystki są dopracowane w każdym calu. Ich wartość artystyczna opiera się głównie właśnie na perfekcyjnie dopracowanej kompozycji artystycznej, w której główną rolę odgrywa człowiek i piękno jego ciała, a także rekwizyt. Zdjęcia artystki są inspirowane poniekąd tradycją malarską i fotograficzną. W bardzo oryginalny sposób nawiązują do kultowych już dzieł znanych malarzy i fotografików, ale nie tylko. Olimpia zajmuje się także wizażem artystycznym, który często stanowi dopełnienie lub wręcz ośrodek centralny kompozycji jej zdjęć. Fotografie trójmiejskiej artystki można obejrzeć na jej stronie internetowej: www.paradiz.art.pl (...)"

 

 

Cały artykuł na stronie: http://mudzaba.pl/?p=/home/imprezy/Latajajacy_Koktail

konkursy makijażu
Wydarzenia

Biorę udział w dwóch konkursach makijażu..

1. Najlepszy filmik instruktażowy dla Oriflame. Mój makijaż to makijaż wieczorowy. Wygrywa filmik najczęściej odwiedzany i najwyżej oceniany. Więc baaaardzo proszę Was o codzienne zaglądanie i o 5 :). link tu: www.mojmakijaz.pl. Miłego oglądania :)

 

2. Zimą zeszłego roku robiłam sesję "Baby Doll Look" na Miedzynarodowy konkurs dla wizażystów. W końcu z pośród 300 nadesłanych prac ze świata wybrano listę laureatów :). Jestem jedną z nich :). Konkurs nadal trwa, więc można jeszcze głosować na moją laleczkę :). Strona magazyny: www.emakeup.pl

 

emakeup baby doll

WERNISAŻ
Wydarzenia

W czwartek 24 września w Gdańsku w cafe szafa odbędzie się impreza połączona z WERNISAŻEM moich fotografii :). Zapraszam wszystkich serdecznie:). Więcej info tu: Latający Koktajl

 

plakat wernisaz