Komentarze

Powitanie czyli czym jest Paradiz Art ?
Rozwój Paradiz Art

Witam Wszystkich :)

Nazywam się Olimpia Goździewicz i prowadzę Paradiz Art. Na początek kilka słów czym jest i skąd się wzięło... Witryna zwana Paradiz Art powstała dawno temu. Początkowo była to marna strona zrobiona przeze mnie zawierająca moje wypociny w postaci rysunków, pierwszych fotografii przyrody i nieudolnych prób manipulacji w photoshopie... Strona była tak słaba, że dodano mnie do katalogu internetowych gniotów heh. Na szczęście z czasem zarówno strona  jak i moje umiejętności ewoluowały. Jak PA wygląda w chwili obecnej możecie zobaczyć tutaj (tu należą się wielkie podziękowania dla Mateusza Petkiewicza - twórcy nowej odsłony PA:)).

 

Moja wizja jest ambitna, PA obecnie raczkuje. Żeby osiągnąć to co planuję potrzeba mi jeszcze paru lat i pomocy paru wspaniałych osób :). Ale powoli do celu :). Obecnie Paradiz Art zajmuje się tworzeniem piękna używając do tego dwóch narzędzi - wizażu i fotografii, dodatkową magiczną różdżką jest photoshop ;).

 

Tworzenie idealnych zdjęć jest moim celem, do którego dążę od kiedy zobaczyłam pewien program w telewizji i pojawiło się to żywe marzenie...

Moją drobną ewolucję możecie zobaczyć na moim fotoblogu, są tam zdjęcia jeszcze z przed 2 lat...

 

Osobiście zajmuję się wizażem, fotografią i manipulacjami w photoshopie. O moich makijażowych wyczynach możecie poczytać TU. Z fotografii nie mam żadnych kursów, to pasja, uczę się sama, głownie przez praktykę... Ale zapewne jakiś kurs w końcu dla formalności zrobię jeśli przyjdzie taka potrzeba.

 

Poza PA fascynuje mnie mózg, piszę pracę magisterską z neurofizjologii na UG, potem mam nadzieję na doktorat. Jako drogę życiową wybrałam spełnianie swoich marzeń, bo uważam, że nie ma nic piękniejszego niż robienie w życiu tego co się kocha i osiąganie swoich celów...

 

Zapraszam do odwiedzin strony Paradiz Art oraz do częstych powrotów na blog PA. Postaram się, żeby było tu ciekawie ;)

Brak komentarzy {stronnicowanie}